Звернення № 10392

#10392 створено 26 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Кізіярська вулиця, 62, Мелітополь, Запорізька область, Україна, 72300
Координати сміттєзвалища: 46.869319, 35.400783
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

несанкционированная свалка мусора на постоянной основе

26.08.2020, 09:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.08.2020, 09:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено