Звернення № 10376

#10376 створено 26 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Здолбунівська, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.418287013351, 30.623826746669
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 25 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Прошу надати доручення щодо ліквідації сміттєзвалища що нещодавно утворилось у Дарницьому районі м.Києва , через несанкціонованій скид будівельного та іншого сміття зелену зону на перехресті вул. Здолбунівська та Григоренка.

26.08.2020, 09:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.08.2020, 09:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено