Звернення № 10335

#10335 створено 18 Серпня 2020

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чубанова, 13, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.785816999965, 35.169658008763
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Пляж біля Porto Riva завалений сміттям.

Як знайти: якщо їхати з боку Прибережної автомагістралі, перед забором Porto Riva потрібно повернути направо на грунтову дорогу. Сміттям завалена ця дорога справа, кущі навколо пляжа, а також очерет на самому пляжі.

Прошу прибрати сміття навколо пляжа, встановити бак для сміття біля нього, а також призначити організацію, відповідальну за вивіз сміття з цього баку.

Дякую

Мобільна версія сайту не дозволяє завантажити фото. Додаю посилання на фото тут
https://drive.google.com/file/d/1GJMpH1MAgnRZkuI20xbmAK2SqT6AUUkZ/view?usp=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/1GOpSoYLNjbXCNZjkMtTDqZTZD14L_Zok/view?usp=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/1GH4NDT7t4IbSqGTFTHmC3NOEkvIoZRZr/view?usp=drivesdk

18.08.2020, 16:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.08.2020, 16:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено