Звернення № 10317

#10317 створено 17 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Пирогова, 16, Вінницька область, Україна, 23223
Координати сміттєзвалища: 49.251531390484, 28.376999754782
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Вересня 2020

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище біля стадіону по вулиці Паркова, Якушинці, Вінницький район

17.08.2020, 14:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.08.2020, 14:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.08.2020, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.09.2020, 08:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.09.2020, 08:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Вищезазначене несанкціоноване розміщення відходів утворено внаслідок низької свідомості громадян в частині поводження з відходами. З метою недопущення розміщення відходів у несанкціонованих місцях, з представниками КУ ЯСР «Муніципальна інспекція з благоустрою» проведено роз'яснювальну роботу щодо посилення заходів контролю за дотриманням правил поводження із побутовими відходами на підпорядкованій території. Якушинецькій об'єднаній територіальній громаді наголошено щодо проведення робіт з очищення підпорядкованої територій для відновлення законності та забезпечення прав громадян на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище.
На даний час, проведено роботи із ліквідації несанкціонованого місця розміщення відходів.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

09.09.2020, 12:03 Підтвердження виконання Заявником.

дякую за оперативність

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником