Звернення № 10300

#10300 створено 12 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Набережно-Рибальська, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.486087051481, 30.530670716835
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 11 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Прошу убрать свалки около пешеходной дорожки вдоль дискорадиохолла в Киеве. Городские власти на обращения на 1551 не реагируют((

12.08.2020, 19:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.08.2020, 19:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено