Звернення № 10298

#10298 створено 26 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Кам'яний Кар'єр, Маріуполь, Донецька область, Україна, 87500
Координати сміттєзвалища: 47.11694, 37.606302
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Вересня 2020

ВИКОНАНО

Неизвестные люди выбросили мусор прям на обочину,прочим принять меры)

26.08.2020, 09:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.08.2020, 09:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2020, 15:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2020, 15:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Маріупольської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копії листів додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.09.2020, 13:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацію Лівобережної районної адміністрації Маріупольської міської ради (додається), сміттєзвалище ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.09.2020, 17:52 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником