Звернення № 10290

#10290 створено 26 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р47, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.75744, 32.9019
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Вересня 2020

ВИКОНАНО

100500 звернення. Убирают и через месяц опять свалка.

26.08.2020, 09:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.08.2020, 09:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.08.2020, 11:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.09.2020, 11:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний пане Сергію,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 10290.

З повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.09.2020, 11:02 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником