Звернення № 10284

#10284 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Буча, Київська обл., Україна, 08292
Координати сміттєзвалища: 50.566223, 30.17522
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Прошу прибрати стихійні сміттєзвалища вздовж всієї ґрунтової дороги.

11.08.2020, 08:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 08:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Бучанської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.08.2020, 16:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.09.2020, 12:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне несанкціоноване смітєзвалище ліквідовано. Фото додаються.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника