Звернення № 10283

#10283 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Північна, 54, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.527723, 30.216901
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Прошу усунути стихійне сміттєзвалище вздовж ґрунтової дороги в сторону річки Буча.

11.08.2020, 08:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 08:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 09:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Ірпінської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

09.09.2020, 13:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь