Звернення № 10282

#10282 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Північний тупик, 13, Буча, Київська обл., Україна, 08292
Координати сміттєзвалища: 50.530374, 30.219551
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Прошу усунути стихійне сміттєзвалище біля річки Буча.

11.08.2020, 08:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 08:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 09:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Бучанської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.08.2020, 16:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь