Звернення № 10279

#10279 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Залізнична, Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати сміттєзвалища: 50.25855995147, 30.307842381299
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

ВИКОНАНО

Стихіне звалище поза межами ринку у лісосмузі . 10.08.20

11.08.2020, 09:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 10:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Васильківської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.09.2020, 12:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія доається)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.09.2020, 15:19 Підтвердження виконання Заявником.

Викрнано.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником