Звернення № 10255

#10255 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.37578, 30.662241
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

просто жах. несанкціонований вивіз різного сміття в межах Києва. Утворилося чимале звалище

11.08.2020, 09:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено