Звернення № 10251

#10251 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 49.350368740554, 30.320616066456
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище біля дороги поблизу лісосмуги. Періодично горить. У Ставищенському районі 2019 року урочисто відкрили полігон ТПВ - пора ним користуватися.

11.08.2020, 09:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2020, 09:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Ставищенської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.08.2020, 16:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь