Звернення № 10249

#10249 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 49.480829, 30.837189
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Масштабне сміттєзвалище

11.08.2020, 09:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2020, 09:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Богуславської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.09.2020, 12:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

10.09.2020, 12:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

надана відповідь від Богуславської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь