Звернення № 10248

#10248 створено 11 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2403, Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.390475513113, 31.224799454212
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Поблизу житлових будинків розміщений смітник. За планом повинен займати 2 г території. На даний час територія збільшилася в два рази і становить 4г. . В низу, по схилу були джерела які були засипані сміттям. Під час дощів муссор спускається вниз по канаві до будинків. В колодязях, з питною водою є хімічний присмак. На поверхні води з колодязя утворюється плівка з нафтовими плямами. Жителі села Листвина просять закрити смітник, який не придатний до експлуатації, а також очистити територію від сміття.

11.08.2020, 09:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.09.2020, 16:35 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.09.2020, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області, Державній екологічній інспекції Центрального округу, Корсунь-Шевченківській міській раді та Карашинській сільській раді з метою вжиття заходів реагування у межах повноважень.


Документи:

Статус: Надано відповідь