Звернення № 10247

#10247 створено 11 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.222455233643, 31.070690910251
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Київська область, Бориспільський район, с. Рогозів.
Постійно місцеві жителі села скидують сміття біля лісу, згортають бульдозером та підпалюють. Сміття тліє та виділія їдкий смог. З google карти добре видно масштаб сміттєзвалища. Прохання, згідно Закону України ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу)” (№2339) накласти штраф та посприяти у вирішені питання, а саме зобов’язати місцевого голову Овсюхно Івана Петровича встановити сміттєві баки, або системно запровадити збір сміття сміттєвозом, який буде вивозитися подалі від людей, а не спалюватися забруднюючи повітря.

11.08.2020, 09:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2020, 09:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 09:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Бориспільської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.09.2020, 16:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Інформація від Бориспільської районної державної адміністрації


Документи:

Статус: Надано відповідь

09.09.2020, 13:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь