Звернення № 10242

#10242 створено 11 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Анкудінова, 29, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000
Координати сміттєзвалища: 48.615246, 22.305831
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище

11.08.2020, 09:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.08.2020, 14:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.09.2020, 15:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екологічї та природних ресурсів Закарпатської ОДА

Статус: Надано відповідь

10.09.2020, 15:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист державної екологічної інспекції у Закарпатській області 03.09.2020 № 2677-03

Статус: Надано відповідь

10.09.2020, 15:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Ужгородської міської ради 07.09.2020 № Ш-1940

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника