Звернення № 10241

#10241 створено 11 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Новодністровськ, Чернівецька область, Україна, 60236
Координати сміттєзвалища: 48.57029116513, 27.446737065911
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Моє звернення до Вас - крик душі.
Як геолог, за професією, розумію що буде з водоносним горизонтом. Як гідроеколог, за освітою, маю уявлення що нас чекає.
На фото стихійні звалища влаштовані Новодністровською міською радою та Аванті+ на території колишньої котельні та УПТК. На моє звернення про вивіз сміття Аванті+ посилається на рішення міськради.
Поряд, а це менше 100 метрів, знаходяться дачі та інші організації. На дачах проживають люди, деякі постійно і майже в кожного свердловина чи криниця з яких вода використовується для пиття. Близько до цього звалища водозабір для частини села Ожеве.
Чи розуміють посадовці що вони творять?
Верхній незначний шар складають легкі та середні суглинки які не є водоупором. Нижче залягають вапняки - вони для води як губка з них ми і п’єм воду. До сьогодні дощі нас не оминали, а що буде з водоносним горизонтом восени?
Крім цого влаштоване таке сміттєзвалище нижче очисних споруд. Так сьогодні воно горить вже 5 день горить.
Зверталися дачники неодноразово до підписантки цього рішення, але ми граємось в отг... на нас не звертають уваги.
Просимо Вашого втручання .

11.08.2020, 09:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.08.2020, 11:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено