Звернення № 10239

#10239 створено 11 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Вербна, Циркуни, Харківська область, Україна, 62441
Координати сміттєзвалища: 50.091725007777, 36.367868771777
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

В РОБОТІ

Відповідно до вимог ст. 9, 12, 21 Закону України ”Про відходи”, ст.22 Закону України ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччянаселення”, пунктів 1.3., 2.1. державних санітарних норм та правил утримання територій населених пунктів, виявлення та обліку безхазяйних відходів, вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодженняпобутових відходів, знешкодження трупів тварин, попередження утворення стихійних сміттєзвалищ.
Звертаємось до Вас з проханням провести санітарно-епідеміологічне обстеження території прилеглої буд.15-г по вул. Зарічанська с. Циркуни Харківського району, Харківської обл.
Звернення викликане тим, що зазначене домоволодіння є джерелом неприємного смороду невизначеного походження – відходів. В залежності від напрямів вітру сморід відчутно навкруги на відстані більше 200 м.
На даній території домовласники викидають цілу купу побутового сміття, яку видно з вулиці, що є порушенням санітарних норм, що карається Кодексом України про адміністративні правопорушення, Стаття 42.
Все це супроводжується наявністю величезної кількості мух, які є головним розповсюдником інфекцій та паразитів, на даній території стали з’являтись щури та пацюки, які є резервуаром та переносниками збудників різних небезпечних для людини інфекційних так бактеріальних захворювань.
Зазначена територія знаходиться поряд із відділенням Мереф’янської центральної районної лікарні, розташованої по вул. Зарічанська, 9. Це створює небезпеку сусідам та відвідувачам лікарні.
На підставі вище викладеного, просимо:
- провести санітарно-епідеміологічне обстеження території прилеглої буд.15-г по вул. Зарічанська с. Циркуни Харківського району, Харківської області, дана територія не є приватною власністю;
Відповідно, зобов’язати привести у належний стан закріплену територію (прибрати засмічення, зарості рослин та накопичення будівельних та інших сипучих матеріалів, що тривалий час складуються за межами домоволодіння).

11.08.2020, 09:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.08.2020, 12:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 12:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь