Звернення № 10236

#10236 створено 11 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Полтавська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.549273808235, 34.45402792906
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище має чимало порушень. Адже згідно державних норм воно має бути огороджене, знаходитись в 15 км від Аеропорту, 0.5 км від житлових забудов, 0.2 км від сільськогосподарських угідь та автомобільних шляхів, що не виконується.

Тому, ми просимо посприяти в закритті та ліквідації (переробці) цього полігону

Відео: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=275273467258557&id=100043277182415

11.08.2020, 09:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.08.2020, 09:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено