Звернення № 10224

#10224 створено 4 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Заводська вулиця, 25, Ковель, Волинська область, Україна, 45000
Координати сміттєзвалища: 51.204904364548, 24.672260282896
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище в дворі житлового будинку існує вже кілька років. Але воно було сховане за чагарниками, які росли на цьому місці. Нещодавно чагарники вирубали і залишили гнити у ямі, заповненій водою. Вода набралася внаслідок літніх дощів і не сходить протягом місяця. Унаслідок дії високої температури повітря і сонячних променів щодня посилюється нестерпний сморід. Шкоди довкіллю додає ще й пластикове сміття, яке плаває у воді зверху. За кілька метрів розташований дитячий майданчик, і діти часто копирсаються у цьому смітті. З іншого боку - територія школи.
Будинкоуправитель ТОВ ”КД-2 Верес” відмовляється прибирати територію, аргументуючи тим, що ця ділянка не входить до прибудинкової території. За іхньою інформацією на цьому місці має бути побудований житловий будинок. Хто і коли це буде робити - невідомо. Тому наші діти продовжують гратися у смітті, а жителі будинку 25 дихати смородом.

04.08.2020, 10:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2020, 10:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.08.2020, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

08.09.2020, 14:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Згідно інформації Виконавчого комітету Ковельської міської ради. Земельна ділянка , на якій виявлено сміттєзвалище, передана в платне користування кооперативу "ВійськБуд - Ковель" на підставі договору оренди. Виконавчим комітетом направлений лист на адресу кооперативу "ВійськБуд - Ковель" про вжиття заходів щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь