Звернення № 10192

#10192 створено 4 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Гатне, Київська обл., Україна, 08160
Координати сміттєзвалища: 50.348670727671, 30.379577196363
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2020

В РОБОТІ

Добрый день!
Обнаружила новую свалку.
Прошу принять вас меры и помочь в устранении.
Фото прилагаю.

04.08.2020, 11:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2020, 11:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.08.2020, 13:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2020, 15:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.09.2020, 12:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь