Звернення № 10190

#10190 створено 4 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.407695, 30.302515
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2020

В РОБОТІ

велетенське звалище

04.08.2020, 11:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2020, 11:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.08.2020, 13:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2020, 15:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.09.2020, 12:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь