Звернення № 10186

#10186 створено 4 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гоголя, 6, Нова Водолага, Харківська область, Україна, 63200
Координати сміттєзвалища: 49.726155, 35.863231
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2020

В РОБОТІ

Прошу прийняти до уваги моє звернення з приводу несанкціонованого стихійного звалища. Прошу Вас заборонити викидання сміття та підпалу цього сміття. Поруч розташовані будівлі, де живуть діти, весь сморід йде до оселі.

04.08.2020, 11:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2020, 11:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.08.2020, 13:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2020, 13:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь