Звернення № 10185

#10185 створено 4 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.303878, 26.544298
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня!
Прошу прибрати численне сміття, розкидане вздовж дамби!

04.08.2020, 11:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2020, 11:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.08.2020, 15:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.09.2020, 16:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

14 серпня поточного року було здійснено прибирання прилеглої до водосховища території


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника