Звернення № 10181

#10181 створено 30 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Юрківська, 23, Старі Петрівці, Київська обл., Україна, 07353
Координати сміттєзвалища: 50.650156697936, 30.423650443554
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Серпня 2020

В РОБОТІ

Місцеві жителі скидають побутове сміття для «укріплення берега». По цій вулиці це не єдине стихійне смітєзвалище

30.07.2020, 09:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.07.2020, 09:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.07.2020, 11:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.08.2020, 13:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресусів КОДА направив звернення до Вишгородської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь