Звернення № 10174

#10174 створено 4 Серпня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.409615378281, 30.30564263463
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2020

В РОБОТІ

Добрий день. На жаль, кожну прогулянку полем поруч з нашим ЖК змушені спостерігати несанкціоноване звалище будівельних та побутових відходів. Чому так відбувається і хто саме несе відповідальність за цю ділянку? Сподіваюсь, що моє звернення не залишеться без уваги і ця чудова місцина очиститься и буде під наглядом, щоб запобігти в подальшому її засмітчення.
Нижче посилання на відео звалища

https://www.youtube.com/watch?v=8rOCpKwVUfE

Точне місцезнаходження

50°24’34.4”N 30°18’01.3”E
Киево-Святошинский район, Киевская область
https://goo.gl/maps/qGh4hNTybNKfB84y5

04.08.2020, 11:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2020, 11:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.08.2020, 13:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2020, 15:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.09.2020, 12:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.09.2020, 11:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надані відповіді від ТОВ Джі Ві Ейдж та від Святопетрівської сільської ради (копії додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь