Звернення № 10169

#10169 створено 28 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Залізничний провулок, 48, Перемога, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.53468983583, 30.845565693453
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Серпня 2020

В РОБОТІ

На подземно-наземном ЖД переходе между селами Квитневе и Перемога, мусор
+ подтопление которое фигурирует в обращении от 16 Червня 2017 │ #1305

Ссылка на гугл карты: https://goo.gl/maps/VPcbqS9wUtp55gUX9

28.07.2020, 17:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2020, 17:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 11:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.07.2020, 10:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю до Броварської рйонної державної адмінінстрації ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь