Звернення № 10168

#10168 створено 28 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Івана Миколайчука, 13, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.433628, 30.603732
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 27 Серпня 2020

В РОБОТІ

стихиная свалка возле подъезда

28.07.2020, 17:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2020, 17:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця