Звернення № 10167

#10167 створено 28 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Новобахмутівка, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.240239476619, 37.841763831675

НА РОЗГЛЯДІ

Кілька років відбувається витік із каналізаційного люку фекалій від нашої п’ятиповерхівки. Нижче від люку із фекаліями тече річка, біля якої збудована наша свердловина, з якої нам в п’ятиповерхівку відбувається подача питної води! Проблема в тому, що установа, яка обслуговує наших жителів з подачі води, та відведення каналізації не реагує на проблему, кажуть, що немає можливості усунення течі із люка. Тому, що люк розташований у лісосмузі поблизу залізниці - потрібна важка техніка, а їхати до нас із міста Лиман дуже далеко.
Тепер про основну проблему! Наша ”питна” вода стала з дуже неприємним запахом. Ми дуже схвильовані тим, що ми можемо отруїтися цією водою. У нас найближчий колодязь знаходиться за 4 кілометри в селі, другого джерела води у нас немає. Жителі здебільш - пенсіонери, колишні залізничники!

28.07.2020, 17:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2020, 17:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця