Звернення № 10166

#10166 створено 28 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 51.080331643573, 29.656548499952
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Серпня 2020

В РОБОТІ

Стихійне величезне сміттєзвалище, куди дивиться місцева влада!

28.07.2020, 17:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2020, 17:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 11:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.07.2020, 10:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю до Поліської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

05.08.2020, 12:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь