Звернення № 10165

#10165 створено 28 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Термахівка, Київська обл., Україна, 07240
Координати сміттєзвалища: 51.012681836504, 29.679415225983
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Серпня 2020

В РОБОТІ

Гектари сміття, я ще такого не бачив!

28.07.2020, 17:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2020, 17:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 11:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 14:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Іванківської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь