Звернення № 10160

#10160 створено 27 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Юшки, Київська обл., Україна, 09211
Координати сміттєзвалища: 50.008672655622, 30.959076839126
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Незаконне сміттезвалище гребені київська область кагарлицький район,дорога на юшки,лісосмуга

27.07.2020, 14:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 14:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 16:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 08:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю для розгляду до Кагарлицької районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь