Звернення № 10144

#10144 створено 27 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Гатне, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.33802701858, 30.403084030986
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Добрый день!
Прошу помочь в устранении стихийных мусорников в нашем районе и в организации мусорных контейнеров на нашей територии, вывоза мусорных отходов в специальные места.
Это не одна такая свалка, здесь их несколько.
Дачники, которые живут, сделали вокруг своих же домов свалки из отходов.
Как организовать?
Что можно сделать?
Как вывести тот мусор, который уже собрался?
Фото могу отправить в следующем письме.
Большой формат видео, система не пропускает.
Спасибо!

27.07.2020, 14:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 14:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 17:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 08:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю для розгляду до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь