Звернення № 10142

#10142 створено 27 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2111, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.85906387918, 36.889353990555
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Уточненные координаты свалки: Печенежский район, Харьковская область, 49.859782, 36.902680

27.07.2020, 14:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 14:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 10:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 10:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь