Звернення № 10138

#10138 створено 27 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ж/м Сокіл-1, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.41541, 35.045231
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Біля однієї тропи яка веде в Тонельну балку, прямо на початку як заходиш в кущі біля паркану люди накидали купу сміття. Прошу прибрати це міні звалище, щоб у людей не виникало бажання кидати ще і залишити якусь табличку що за викидання сміття штраф. Місцеві жителі які ходять туди гуляти будуть дуже вдячні.

27.07.2020, 14:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 14:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.07.2020, 12:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.08.2020, 16:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Євгене Вікторовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника