Звернення № 10137

#10137 створено 27 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Кутузова, 149, Хмільник, Вінницька область, Україна, 22001
Координати сміттєзвалища: 49.55964, 27.91814
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Звалище організовано в сосновому лісі на березі Південного Буга в районі Мазурівки.

27.07.2020, 14:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 14:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.08.2020, 11:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.08.2020, 11:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Вищезазначене несанкціоноване місце розміщення відходів утворено внаслідок низької свідомості громадян в частині поводження з відходами. З метою недопущення розміщення відходів у несанкціонованих місцях з представниками Хмільницької міської ради проведено роз'яснювальну роботу щодо посилення заходів контролю за дотриманням правил поводження із побутовими відходами на підпорядкованій території та наголошено щодо проведення робіт з очищення підпорядкованої територій для відновлення законності та забезпечення прав громадян на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище.
На даний час силами КП «Хмільниккомунсервіс» проводяться роботи із ліквідації несанкціонованого місця розміщення відходів.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.08.2020, 20:24 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником