Звернення № 10127

#10127 створено 27 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н01, Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.03644, 32.12803
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Лісопосадка, яка використовувалась місцевими, як звалище. Ми з родиною очистили її, проте залишки сміття так і залишились. Місцеві чиновники не витрачають свого часу на звернення містян.

27.07.2020, 15:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 15:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.08.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

27.08.2020, 10:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.08.2020, 10:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області, Державній екологічній інспекції Центрального округу, Камянській міській раді з метою вжиття заходів реагування у межах повноважень.

Статус: Надано відповідь