Звернення № 10126

#10126 створено 27 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Соборна, 195, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.536384240125, 30.230791568756
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Обнаружена стихийная свалка возле маленькой речки. Недалеко заправочный комплекс и через дорогу от него торгово-развлекательный центр ”Жираф”

27.07.2020, 15:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 15:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 16:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 08:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю для розгляду до Ірпінської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь