Звернення № 10125

#10125 створено 27 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Соборна, 195, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.536403773765, 30.231238603483
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Обнаружена стихийная свалка недалеко от заправочного комплекса, через дорогу от которого торговый центр ”Жираф”

27.07.2020, 15:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 15:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 16:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 08:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю для розгляду до Ірпінської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь