Звернення № 10120

#10120 створено 27 Липня 2020

4

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Садова, Затишне, Київська обл., Україна, 08342
Координати сміттєзвалища: 50.279847362259, 30.87250739336
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

В центрі с. Затишне біля продовольчого магазину, автобусної зупинки та парку утворилося сміттєзвалище (фото сміття в центрі села додаються). Сміття знаходиться на землі комунальної власності, Кадастровий номер: 3220886203:03:004:0058 Тип власності: Комунальна власність Цільове призначення: 03.07 для комерційної діяльності.
На сьогодні в селі проживає більше 200 чоловік, які не мають змоги вирішити питання вивозу сміття, кожен день утворюються відходи, які ми не маємо змогу, сплативши кошти, утилізувати.
Жителі села в 2019 році підписали угоди для вивозу сміття з ФОП Коцар А. П.
Ревненська сільська рада облаштувала майданчик для контейнерів та не встановила контейнери (фото майданчика додається).
Щодо облаштуванні майданчика в центрі села, біля продовольчого магазину, автобусної зупинки та парку,інформую, що майданчик не ізольований від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, прохідний для пішоходів та транзитного руху транспорту.
До звернення додається відповідь Бориспольської райдержадміністрації №48/07-46-1706 від 09.06.20, як відповідь на звернення №9339.
Просимо втрутитися в ситуацію та посприяти вирішенню питання вивізу твердих побутових відходів з с. Затишне Бориспільського району.

27.07.2020, 15:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 15:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 16:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.07.2020, 15:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департаменнт екології та природних ресурсів КОДА направив лист до Бориспільської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь