Звернення № 10109

#10109 створено 27 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Салтівське шосе, 155, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.991830758568, 36.362070925534
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Серпня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище знакоходиться у дворі за атб , біля будинку за адресою пр. Ювілейний 91 яку з великою часткою ймовірності створює найближчий ринок і супермаркет атб, створює багато непрятностей таких як: миші, таргани і просто жахливий зовнішній вигляд двору.
Прошу допомогти з цим будь ласка.

27.07.2020, 15:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.07.2020, 15:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 10:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 10:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь