Звернення № 10108

#10108 створено 28 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.048131, 30.942134
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Серпня 2020

В РОБОТІ

Вирішити питання стихійного сміттєзвалища.

28.07.2020, 17:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2020, 17:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.08.2020, 14:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні