Звернення № 10106

#10106 створено 29 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Миру, Житомирська область, Україна, 11620
Координати сміттєзвалища: 50.856454214977, 28.965499699116
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2020

В РОБОТІ

На даному мiсцi розмiщене стихiйне смiттезвалище, метрiв 500 довжиною, вiзитна карточка селища, прямо над дорогою, рiзний непотрiб, скло, пластик, побутовi вiдходи, роками це неподобство забруднюэ грунтовi води i cтавок що знаходиться неподалiк

29.07.2020, 11:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2020, 11:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 11:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.08.2020, 15:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Розглянувши Ваше звернення, яке надійшло через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» за № 10106 від 29.07.2020 про стихійне сміттєзвалище протяжністю 500 метрів, яке знаходиться при в’їзді в селище Чоповичі Малинського району, за наступними координатами: 50.856454214977, 28.965499699116 повідомляємо наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Відповідно до ст. 33 Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини.
Згідно з ст. 16 Закону України «Про відходи» передбачено, що підприємства, установи та організації усіх форм власності у сфері поводження з відходами мають право на зберігання відходів у спеціально відведених місцях чи об’єктах відповідно до санітарних норм і правил утримання територій.
Враховуючи вищевикладене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства по ліквідації сміттєзвалища до Чоповицької селищної ради, та Малинської РДА.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь