Звернення № 10103

#10103 створено 29 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.773340965619, 35.412872526795
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2020

В РОБОТІ

Сміттезвалище вже давно, з найближчих сел регулярно щось підвозять та підкидають.
Сміття видно на гугл мапі по координатам 48.773367, 35.412789
Там навіть знак встановлено ”Бережіть природу - матір вашу”.

29.07.2020, 11:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2020, 11:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.07.2020, 13:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні