Звернення № 10102

#10102 створено 29 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Котляревського, 14, Стрий, Львівська область, Україна, 82400
Координати сміттєзвалища: 49.264211245678, 23.857474297301
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2020

В РОБОТІ

В місті Стрий утворилась катастрофічна ситуація з утворення стихійних сміттєзвалищ поруч з сміттєвими майданчиками. Ці купи сміття вже перетворились на стихійні сміттєзвалища по цілому місту. На мої запити ,згідно закону про публічн інформацію, я не отримав жодної компетентної відповіді. Прошу Вас вплинуту на ситуацію що склалась в нашому місті.
Так як не маю змоги добавити фото/відео файли , залишу посилання на свою статтю у FB-спільноті : https://www.facebook.com/100007192354792/videos/pcb.3283926765003378/2596407563942297

29.07.2020, 11:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2020, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця