Звернення № 10101

#10101 створено 29 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Академіка Кримського, 13, Володимир-Волинський, Волинська область, Україна, 44701
Координати сміттєзвалища: 50.860193966952, 24.332549547107
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2020

В РОБОТІ

Звертаюсь повторно(зверталась рік тому) , так як ніхто нічого не вирішив, - кущі та дерева розрослись ще більше, там завелись вужі, які регулярно заповзають до нас на подвір’я, а в нас маленькі діти.. В сусідів якась істота вночі вибила двері в курник і позагризала курей, в інших-подушила кролів, а власників участка ніяк не знайдуть і не можуть заставити прибрати територію. Прийміть міри, бо вже по вулиці ходити страшно, я вже мовчу за дітей.

29.07.2020, 11:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2020, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.07.2020, 11:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.08.2020, 16:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Відповідно до листа Володимир-Волинської РДА № 1626/1.15/2-20 від 11.08.2020. На власницю земельної ділянки на якій було виявлено несанкціоноване сміттєзвалище, складено протокол про адміністративне право порушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника