Звернення № 10100

#10100 створено 29 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Волонтерів, 80, Гайсин, Вінницька область, Україна, 23701
Координати сміттєзвалища: 48.819027436514, 29.406120926142
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2020

В РОБОТІ

Просто в кількох десятках метрів біля пам’ятника, урочище „Белендійка”, де знаходяться братські могили, розстріляних фашистами партизан, підпільників і мирних громадян, просто в лісосмузі і вздовж неї, з’явилося стихійне сміттєзвалище величиною в кількасот квадратних метрів.

29.07.2020, 11:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2020, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2020, 13:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2020, 14:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

За результатами проведеного обстеження вищезазначеної території виявлено, що з 10.08.2020р. силами Гайсинського ККП проводяться роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища в районі урочища «Белендіївка». Для проведення робіт задіяні 12 працівників та 2 одиниці техніки. Станом на 12.08.2020р. зібрано та вивезено на Гайсинське місце видалення твердих побутових відходів 28 куб. м побутових відходів.
З метою недопущення розміщення відходів у несанкціонованих місцях представників Гайсинської міської ради попереджено щодо посилення заходів контролю за дотриманням правил поводження із побутовими відходами на підпорядкованій території для забезпечення прав громадян на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище.


Документи:

Статус: Надано відповідь