Звернення № 10099

#10099 створено 29 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.949843, 24.228032
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Серпня 2020

В РОБОТІ

Доброго Дня, у селі Ременів, Львівська обл. Камянка Бузький р-н, в кінці вулиці Р.Сушка, мною виявлено стихійне сміттєзвалище, про що мною було 21.05.2020 доведено у зверненні сільському голові, на сьогодні 21.07.2020, жодних заходів для усунення цього звалища не прийнято.

29.07.2020, 11:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.07.2020, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця