Звернення № 10094

#10094 створено 21 Липня 2020

6

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Річковий, Горенка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.566582756462, 30.29912352562
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Серпня 2020

В РОБОТІ

Жахливе сміттєзвалище біля озера Блакитне.

Справа в тому, що на місці сміттєзвалища стоять 2 баки для сміття, які ніхто не вивозить і проблема лишиться до тих пір, поки баки не приберуть.
Окрім того, охорона з приватної парковки (при в’їзді до озера) також звозить туди сміття зі своїх баків, аргументуючи це тим, що нікуди вивозити.
А також за сміттєзвалищем є зруйнована будівля і купа будівельного матеріалу, яке також треба прибрати.

Будь ласка, прийміть міри.

21.07.2020, 08:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.07.2020, 08:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.07.2020, 10:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.08.2020, 13:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресусів КОДА направив звернення гр. Куціенко Н.В до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь